На скільки відтерміновано набір - поки не вказано.

Про це йдеться у відповідному наказі Департаменту освіти і науки України від 7 квітня 2021 року.

Зазначається, що рішення ухвалене відповідно до протоколу Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та з метою запобігання розповсюдженню COVID-19.

У документі наказується призупинити дію пункту про прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Києва у 2021 році. На скільки відтермінований набір і коли він відновиться – в документі не говориться.

Як згодом пояснила директорка  департаменту освіти КМДА Олена Фіданян, згідно з призупиненою нормою, прийом заявок на зарахування до першого класу мав розпочатися 12 квітня 2021 року. Директорка нагадала, що торік київська влада також переносила початок прийому документів до першого класу. Тоді набір відновили з 1 червня 2020 року.

«Цього року у зв’язку з обмеженнями, погіршеннями епідеміологічної ситуації, ми набір до перших класів не розпочинаємо з понеділка. Він відтермінований до покращення ситуації», — сказала вона.

За її словами, прийом першокласників до шкіл розпочнеться після стабілізації ситуації із коронавірусом у столиці. Загалом цього року до шкіл Києва планують прийняти 30 тисяч першокласників.

Нагадаємо, у Києві з 5 до 16 квітня закрили школи. На дистанційний формат навчання переведено учнів з 1-11-х класів, учнів закладів професійно-технічної (ПТУ, коледжів, технікумів) і вищої освіти всіх форм власності.

Фото: скріншот