Колишній капітан найбільшого у світі літака, української "Мрія" Дмитро Антонов заявив, що Ан-225 можна було врятувати від знищення.

Літаки «Мрія», Ан-28, Ан-26 і Ан-74 могли евакуювати у Лейпциг до війни. Пропозиції від NATO надійшли еще за два тижні до початку війни, але топ-менеджмент «Антонова» втік і віддав розпорядження. Тепер всі ці літаки знищені окупантами. Про це йдеться у відеозверненні Дмитра Антонова.

Про знищення української “Мрії” стало відомо 27 лютого 2022 року. Найбільший у світі літак згорів унаслідок дій російських окупантів.

Відомо, що у той час “Мрія” перебувала в аеропорту Гостомеля, де її очікував ремонт. Проте аеропорт Гостомеля був одним із найзапекліших місць боротьби з російськими окупантами.

Водночас колишній капітан “Мрії” Дмитро Антонов зауважує, що літак можна було врятувати, але керівництво компанії не ухвалило рішення щодо перегону літака у більш безпечне місце.

За його словами, 26 січня, тобто до початку війни, керівництву ДП “Антонов” поступило звернення від NATO NAMSA з пропозицією перебазувати увесь повітряний флот до підприємства у Лейпцигу (Німеччина).

Окрім цього “Антонову” пропонували разом з повітряним флотом евакуювати весь персонал, екіпаж та обладнання. Проте керівництво ДП “Антонов” не відповіло на запит партнерів та не ухвалило рішення щодо “Мрії” й інших повітряних суден.

Дмитро Антонов вважає, що рішення не було ухвалено через відсутність топменеджменту компанії. Вони за два тижні до початку війни у повному складі переїхали з України до Лейпцига.

Нагадаємо, фото знищеного літака Ан-225 “Мрія” опублікували в мережі. Літак знаходився на стоянці в місті Гостомель, в якому з 24 лютого тривали бої.

ДОПОВНЕНО

Авіабудівний концерн «Антонов» заперечує заяву колишнього капітана «Мрії» Дмитра Антонова. У компанії зазначили, що заява Антонова базується винятково на його особистій думці та оціночних судженнях, а встановити наразі ключовий чинник знищення «Мрії» неможливо, оскільки росіяни захопили аеродром у Гостомелі, де базувалися літаки.

Фото: Фейсбук