Лінію швидкісного трамвая суттєво очищено від неправильно розміщеної наземної реклами.

Зі 163 рекламних засобів на лінії швидкісного трамвая прибрано 104. Про це повідомив начальник Управління з питань реклами КМДА Олександр Смирнов.

«Лінія швидкісного трамвая зазнає суттєвих позитивних змін. Тож ми також доклали зусиль до оновлення вулиць Борщагівської, Леся Курбаса та Любомира Гузара, упорядкувавши на них згідно з правилами рекламні конструкції різних форматів. У результаті зі 163 рекламних засобів прибрано 104. Ці зміни – не точкові реакції, а частина масштабних робіт у всьому Києві зі зменшення рекламних конструкцій та їх упорядкування згідно з чинними правилами. Наша мета – комфортне і безпечне місто», – сказав Олександр Смирнов.

За словами Смирнова, зменшується не тільки  кількість реклами, а й її розміри. З 5859 квадратних метрів  рекламних засобів наразі розміщено всього 1565 квадратних метрів.

Найбільше реклами прибрано з вулиці Борщагівської – 60 конструкцій, тепер тут розташовано всього 28. Також упорядковано вулицю Леся Курбаса: прибрано 28 рекламних засобів, стало – 18. Зменшено кількість реклами і на вулиці Любомира Гузара: прибрано 16 конструкцій, зараз розташовано 13.

Фото: Вікіпедія