За час війни лікарні та військові об’єкти Києва, Дніпропетровщини та Донеччини безкоштовно отримали електроенергії на 132 млн грн.

Про це йдеться у пресрелізі компанії YASNO.

Постачальні компанії бренду YASNO забезпечують безкоштовною електроенергією державні та комунальні лікувальні заклади, а також військові об’єкти. Наразі понад 100 установ у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях отримують електроенергію на безоплатній основі. 

За 5 місяців війни їх загальне споживання склало 32 млн кВт∙год на суму більше 132 млн грн. Серед закладів, які наразі отримують безкоштовну електроенергію  Міжнародний медичний реабілітаційний центр для жертв воєн і тоталітарних режимів, Інститут травматології та ортопедії АМН України, Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня, Дніпропетровський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф, Дніпропетровська обласна лікарня ім. Мечникова, Курахівська міська лікарня, Центральна міська лікарня у Вугледарі та ін. 

У компанії розповідають, що постачають безкоштовну електроенергію підприємствам критичної інфраструктури з самого початку війни. Щоб продовжувати робити це надалі, важливо, аби інші споживачі по можливості своєчасно сплачували рахунки. 

Фото: Відкриті джерела