З метою підвищення рівня комфорту та безпеки мешканців інженерні мережі зовнішнього освітлення в мікрорайоні «Жуляни» прийнято до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Таке рішення було прийнято 14 травня на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання, повідомляє пресслужба ради.

Рішення підтримали 63 депутати.

“Інженерні мережі зовнішнього освітлення були облаштовані за кошти мешканців прилеглих будинків, проте з часом мережі стали потребувати регулярного обслуговування та ремонту, а відповідно витрат мешканців, які  сплачують податки до бюджету міста Києва”, – розповіли в Київській міській раді.

Так інженерні мережі зовнішнього освітлення будуть передані в управління профільному комунальному підприємству «Київміськсвітло», яке має необхідну техніку, штатних працівників та досвід проведення аналогічних робіт.

У Київській міській раді додали, що особливо в час повномасштабного військового вторгнення росії на територію України необхідно забезпечити безперебійне освітлення вулиць, адже в вечірній час це запорука мінімізації проявів злочинності та мародерства.

Фото: КМР