Євгенія Кулеба є також дружиною міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

Лідерка фракції партії «Слуга Народу» в Київраді Євгенія Кулеба стала ведучою проекту на «Ісландія ТБ» (супутниковий телеканал, також транслюєтьcя на YouTube). Перший випуск її програми «Питаннячка Києва» було показано учора.

Програму Кулеба веде не одна, а разом з колегою по фракції, депутаткою Ксенією Семеновою. Разом з запрошеними до студії людьми Семенова і Кулеба обговорювали питання, на які прямо можуть впливати самі, як депутатки Київради — встановлення лавок у парках, будівництво велодоріжок ітд.

«У програмі будемо висвітлювати проблеми столиці та напрацьовувати проекти рішень для Київради. Гостями запрошуємо урбаністів, активістів, міських та державних профільних чиновників й депутатів» — йдеться в анонсі програми.

Нагадаємо, Євгенія Кулеба — дружина міністра закордонних справ Дмитра Кулеби. Перед тим, як вона стала першим номером списку «слуг» на виборах в Київраду, з’ясувалося, що трьома місяцями раніше Кулеба хотіла балотуватися від «Партії Зелених» і навіть встигла знятися в рекламній кампанії.

Ксенія Семенова – депутатка Київради від “Слуги народу”, заступниця голови комісії Київради з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг.

Кінцевим бенефіціарним власником каналу «Ісландія ТБ» (91% акцій) начебто є політтехнолог Володимир Петров.

Також нагадаємо, що недавно екс-прес-секретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель пробувала стати ведучою на каналі «ДОМ», але після обурення соцмереж швидко припинила.

Як ми повідомляли, нещодавно дружина «слуги» Камельчука неправильно припаркувалася біля ВР, а її чоловік ще й нахамив активістам.

Фото: Фейсбук