Депутати Київської міської ради присвоїли ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою ім’я Володимира Великого.

Про це повідомляється на сайті Київради.

Із такою ініціативою виступив трудовий колектив ліцею-інтернату №23, що знаходиться у Шевченківському районі Києва. Із 18 березня по 18 травня 2019 року проходило громадське обговорення відповідного питання, де більшість киян підтримали ініціативу.

Представники ліцею наголошують – це рішення сприятиме розвитку традицій української державності та зберігатиме пам’ять про роль історичної спадщини Русі-України.

Зазначається, що князювання Володимира Великого (980-1015) вважається початком розквіту Київської Русі. Його вважають одним із найвизначніших діячів Європейського середньовіччя.

Володимир Великий ввійшов в історію як князь-воїн та князь-реформатор: суттєво розширив державні кордони, провів адміністративну та військову реформи.

У 988 році він прийняв християнство та хрестив Русь-Україну. Це дало змогу середньовічній Русі увійти до кола цивілізованих європейських держав. Сьогодні виповнюється 1032 роки від цієї події.