Народному депутату Гео Леросу обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Печерський райсуд Києва обрав народному депутату Гео Леросу запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання і зобов’язав здати закордонний паспорт, передає видання Ґрати.

Лерос підозрюється у порушенні громадського порядку через те, що він показав президенту Володимиру Зеленському середній палець.

16 листопада суд не зміг обрати запобіжний захід Гео Леросу, і засідання перенесли на четвер.

“…Ті документи, той проєкт підозри, який прокуратура надала в суді, вони настільки нікчемні, що навіть суд сміявся і суддя сміялася з цього. І вона змушена була перенести засідання. В проєкті підозри не виявилося навіть самої підозри, яку я підписав під час отримання. Вони забули її прикріпити”, – розповів нардеп.

На засіданні Верховної Ради Лерос назвав Володимира Зеленського, який також був у сесійній залі, «головним зрадником у країні».

Після того, як за вказівкою голови ВР Руслана Стефанчука йому вимкнули мікрофон, Лерос показав у бік Зеленського середній палець і залишив трибуну.

10 листопада регламентний комітет Верховної Ради одноголосно рекомендував парламенту позбавити Лероса права брати участь у п’яти пленарних засіданнях.

11 листопада ДБР вручило Гео Леросу підозру. У Бюро повідомили, що депутат підозрюється у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства (ч. 1 ст. 296 КК України).

Фото: Фейсбук