Леросу одразу вимкнули мікрофон.

Народний депутат Гео Лерос (позафракційний, обраний від «Слуги Народу») під час виступу з трибуни Верховної ради у четвер, 4 листопада, показав середній палець президенту Володимиру Зеленському. Пряма трансляція засідання велася на сайті Ради.

Виступ Лероса відбувся перед голосуванням за нового міністра оборони Резнікова. Також ВР мала призначити ще кількох міністрів, тому на засідання прийшов Зеленський.

Примітно, що час для виступу Леросу передала «Європейська солідарність».

«Доброго дня, пане президенте. Бачу, ваш Єрмак теж тут. Я хочу Вам сказати, що я не боюся казати правду. Ви можете скільки завгодно травити на мене свої правоохоронні органи, “клєпати” справи, але я не боюся казати правду… Ви – головний зрадник в країні» — сказав Лерос.

Після цього спікер парламенту Стефанчук попросив вимкнути Леросу мікрофон. Той, виходячи з-за трибуни, показав Зеленському середній палець. Зеленський мовчки дивився.

Реакція Зеленського

Далі слово взяла «слуга» Марія Мезенцева і звернулася до регламентного комітету, аби той дав оцінку діям Лероса.

Після цього фракція СН повідомила, що звернулася до регламентного комітету Ради з вимогою дати оцінку і винести рішення щодо поведінки народного депутата Лероса.

Пізніше у кулуарах Ради віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко заявив, що регламентний комітет має відсторонити Лероса від 5 засідань Ради через непристойний жест на адресу Зеленського.

Нагадаємо, в березні 2020 року Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата голови ОП Андрія Єрмака – Дениса Єрмака – проводить переговори про працевлаштування осіб на посади в органах влади. Це викриття не призвело до звільнення Андрія Єрмака, а от Лероса за деякий час виключили з партії.

А нещодавно Тищенко напав на Лероса в Раді під час виступу щодо зірваної операції з «вагнерівцями».

Фото: Фейсбук