Новорічну декорацію здаватимуть в оренду різним бізнес-структурам.

Про це «Сьогодні» розповів Ігор Добруцький, президент Folk Ukraine, яка організовує новорічне свято на Софійській площі.

За словами Добруцького, казковий капелюх демонтують із Софійської площі 11 січня, однак кияни ще зможуть побачити його на інших вулицях міста.

Під час «капелюшного» скандалу перед Новим роком, були й декілька організацій, що підтримали ідею його збереження. Щонайменше 15 компаній погодилися орендувати чарівний капелюх собі.

Президент Folk Ukraine розповів, що після того, як капелюх демонтують із Софійської площі – його можна буде побачити на даху Київської школи економіки Тимофія Милованова, що на вулиці Дмитрівській.

Орендуватимуть капелюх представникам школи протягом трьох місяців.

«Після цього капелюх віддамо в оренду іншим бізнес-структурам, які виявили бажання. Можу сказати, що капелюх повернеться до нас лише 1 грудня цього року в «Добропарк», де заплановано відкриття сезону «Зима за містом», – зазначив Ігор Добруцький.

Вартість оренди невідома, однак, зі слів Добруцького, «подорожі» капелюха розписані вже на весь 2021 рік.

Нагадаємо, раніше капелюх прикрашав головну ялинку країни, але через протест віруючих і церковників його замінили на традиційну зірку. Та потім його повернули в центр столиці як окрему новорічну локацію.

Фото: КМДА