Одній з фігуранток вже повідомлено про підозру у скоєнні злочину. Щодо інших двох – вирішується питання про їх процесуальний статус у кримінальному провадженні.

Про це повідомила Поліція Києва.

За даними слідства, фігурантки, користуючись своїм службовим становищем, організували схему з укладання фіктивних шлюбів. Правопорушниці реєстрували несправжні шлюби між іноземцями та українками, аби у подальшому вони могли отримати посвідку на проживання в Україні. Вартість таких послуг становила від 1000 до 3500 тисяч доларів США.

За цим фактом, одній з правопорушниць – 30-річній жінці повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України – незаконне переправлення осіб через державний кордон вчинене організованою групою або вчинене з корисливих мотивів. Щодо інших двох жінок вирішується питання про їх процесуальний статус у кримінальному провадженні.

Санкція статті передбачає від семи до дев’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Фото: Фейсбук