У ході розмови з патрульними жінка ніяк не могла зрозуміти, що ж вона порушила.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Патрульної поліції Білої Церкви.

Уночі 21 червня патрульні Білої Церкви отримали звернення від громадянина, який повідомив, що жінка з ознаками сп’яніння нібито порушувала тишу в одному з районів міста. Ба більше, на зауваження людей пані відреагувала лайкою. Потім – сіла в автомобіль і почала їхати.

Заявник поїхав за цією жінкою, зафіксував усе на камеру й повідомив екіпаж поліції, де саме перебуває авто.

На місці події патрульні помітили в кермувальниці явні ознаки алкогольного сп’яніння. Однак пройти огляд на вміст алкоголю в організмі жінка відмовилася. Водночас пані нецензурно висловлювалася та неадекватно себе поводила.

Поліціянти склали на правопорушницю адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 (Керування ТЗ в стані сп’яніння) КУпАП та ст. 173 (Дрібне хуліганство) КупАП. Також у жінки вилучили її посвідчення водія, а автомобіль евакуювали на майданчик тимчасового затримання ТЗ.

Водночас у місцевій Facebook-спільноті «Підслухано в БЦ» очевидець події опублікував відео затримання цієї пані й розповів своє бачення ситуації.

За словами чоловіка, ця жінка під час спілкування з патрульними вживала алкоголь, лаялася, намагалася влаштувати бійку, застосувала до перехожого перцевий балончик та навіть погрожувала всім фізичною розправою.

Водночас очевидець запевняє, що вже наступного дня пані знову їздила за кермом свого автомобіля. Однак ця інформація не має доказового підтвердження.

Київ Media намагається з’ясувати деталі події.

Фото: скріншот