У разі пошкодження або руйнування житла нарахування за цими адресами припиняються, тож власникам таких помешкань передавати показники не потрібно.

Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що з 1 до 5 числа кожного місяця показання лічильників не приймаються.

Вже з 6 числа показники можна буде передати будь-яким дистанційним способом:

  • на сайті, натиснувши кнопку «передати показники»;
  • через «Особистий кабінет» «Київводоканалу»;
  • за допомогою мобільних додатків Viber та Telegram (перейти до чат-ботів можна також із головної сторінки сайту, натиснувши на відповідну позначку у правому нижньому кутку);
  • за телефоном контакт-центру «Київводоканалу»: (044) 202-02-02 або КК «ЦКС»: 247-40-40;
  • через мобільний додаток «Київводоканал цифровий».

У Київраді зауважили, що якщо показання не передані вчасно, у цьому місяці нарахування буде здійснено за середніми показаннями ваших лічильників за попередні три місяці. Але якщо дані не передаються довгий час, це може призвести до некоректних нарахувань за спожиту воду.

Нагадаємо, що показання лічильників гарячої води також необхідно передавати, бо вони потрібні для формування нарахувань за водовідведення. Крім того, якщо ви залишили домівку та не користуєтесь водою, все одно необхідно подавати показання з різницею «0» , тобто ті ж самі, що ви надавали минулого разу.

До слова, у разі пошкодження або руйнування житла нарахування за цими адресами припиняються, тож власникам таких помешкань передавати показники не потрібно.

Фото: Фейсбук