Автомобіль придбали відповідно до інвестиційної програми для спеціальних робіт.

Про це повідомив ПрАТ АК «Київводоканал».

За допомогою цього автомобіля будуть знезаражувати водопровідні мережі та запірну арматуру під час ремонтних робіт. Знезараження труб та засувок обов’язково виконується після планових ремонтів мережі, усунення аварійних ситуацій та перед введенням в експлуатацію нових ділянок трубопроводів, але іноді виникає необхідність продезінфікувати і старі мережі.

Таке знезараження мереж гарантує, що очищена на водопровідних станціях вода нічим не забрудниться, поки йтиме до кранів споживачів.

«В нашому парку техніки є багато різновидів автівок: аварійно-відновлювальні машини, спеціально обладнані для виконання ремонтних робіт, вантажні самоскиди, каналопромивочні машини, екскаватори, цистерни для транспортування води тощо», – зазначили у «Київводоканалі»

Нова машина відповідає екологічному стандарту EURO 5, економно споживає паливо, може безперешкодно рухатися по пересічній місцевості. Автівка має насос високого тиску, що збільшує її продуктивність і дозволяє за коротший проміжок часу якісно виконати реагентні роботи, а наявність автономного опалення дозволяє працювати при мінусових температурах. А ще нова машина більш комфортна для водія та фахівців, задіяних у процесі.

Нова машина дозволить виконувати роботи зі знезараження водопровідних мереж швидше і якісніше, і питна вода у трубах не зазнаватиме вторинного забруднення та залишатиметься чистою і безпечною.

До слова, чи безпечна вода у кранах, після якої утворюється накип у чайнику, читайте у нашому матеріалі. 

Фото: Фейсбук