Один автомобіль вміщує понад 100 одиниць устаткування.

Київтеплоенерго цього року поповнило парк техніки для ремонту тепломереж 7 новими аварійками. Про це повідомила прес-сдужба підприємства.

Один автомобіль вміщує електричне, газорізальне, зварювальне, переносний генератор, аварійне освітлення, захисне обладнання та ін.

Загалом у режимі 24/7 у всіх районах міста працюють 35 аварійних бригад та 1130 співробітників.

Щодоби вони усувають у середньому 30-40 пошкоджень.

Крім 7 спеціалізованих аварійно-відновлювальних машин, які підприємство отримало в березні, цього року Київтеплоенерго отримало три аварійно-ремонтних автомобілі та одну пересувну діагностичну лабораторію від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Нова спецтехніка дозволить підвищити мобільність аварійних бригад та скоротити терміни усунення пошкоджень тепломереж. Автомобілі вже передали до районних підрозділів компанії. Вони працюють над усуненням аварійних ситуацій.

До слова, загалом, починаючи з 2018 року Київтеплоенерго вдалося оновити понад 30% парку спецтехніки: столичну систему тепломереж сьогодні обслуговує близько 350 одиниць спецтранспорту. Як результат — в опалювальному сезоні 2020/2021 бригади усували пошкодження трубопроводів і відновлювали теплопостачання  менш ніж за добу. У 2020 році автопарк підприємства збільшився на 23 спецмашини.

Нагадаємо, раніше американське агентство передало Києву 4 комунальних авто для ремонту тепломереж.

Фото: прес-служба