«Київтеплоенерго» модернізує електричне обладнання на ТЕЦ-6, щоб підвищити стандарти надійності постачання електроенергії.

Про це повідомляє прес-служба «Київтеплоенерго».

«На двох комірках відкритої розподільчої установки напругою 110 кВ замість застарілих масляних встановили сучасні елегазові вимикачі від європейського виробника АВВ. Порівняно з масляними вимикачами вони компактніші, більш економні та мають вищий рівень надійності. Електрична міцність елегазу вища, ніж трансформаторного масла. Термін експлуатації нових вимикачів становить не менше ніж 30 років. У планах – повна заміна усіх масляних вимикачів», – йдеться у повідомленні.

Київтеплоенерго модернізує електричне обладнання на ТЕЦ-6

ℹ️Київтеплоенерго модернізує електричне обладнання на ТЕЦ-6, щоб підвищити стандарти надійності постачання електроенергії. На двох комірках відкритої розподільчої установки напругою 110 кВ замість застарілих масляних встановили сучасні елегазові вимикачі від європейського виробника АВВ. Порівняно з масляними вимикачами вони компактніші, більш економні та мають вищий рівень надійності. Електрична міцність елегазу вища, ніж трансформаторного масла.Термін експлуатації нових вимикачів становить не менше ніж 30 років. У планах – повна заміна усіх масляних вимикачів.Київська ТЕЦ-6 – наймолодша теплоелектроцентраль України, яка забезпечує виробництво тепла та електроенергії у 5 районах столиці (Дарницький, Деснянський, Оболонський, Подільський, Шевченківський).✅Більше новин про столичний енергокомплекс — на Telegram-каналі Київтеплоенерго: https://t.me/kyivteploenergo.

Опубліковано КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" Середа, 15 липня 2020 р.

Нагадаємо, Київська ТЕЦ-6 – наймолодша теплоелектроцентраль України, яка забезпечує виробництво тепла та електроенергії у 5 районах столиці (Дарницький, Деснянський, Оболонський, Подільський, Шевченківський).

 

Фото: Вікіпедія