Існує велика загроза протиправних затримань, агресивних провокацій та нападів на українських спортсменів.

Вихованцям київських комунальних закладів позашкільної освіти фізкультурно-спортивного спрямування заборонять брати участь у спортивних змаганнях та тренувальних заходах на території рф або республіки Білорусь. Таке рішення було прийнято 15 квітня на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання більшістю депутатів.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту Вадима Васильчука, змагання на територіях Росії та Білорусі є життєво небезпечними для наших спортсменів, оскільки існує велика загроза протиправних затримань, агресивних провокацій та пропагандистських нападів.

«Сьогодення вимагає від нас рішучих дій. Депутати Київської міської ради зайняли чітку позицію та прийняли рішення заборонити виступи київських спортсменів у змаганнях, тренуваннях та зборах, які проводяться на території країни-агресора та її союзників. Кожен з нас мусить усвідомити те, що у час російсько-української війни необхідно цілковито відсторонитись від так званої «спортивної дружби». Окупанти продовжують обстрілювати житлові масиви, руйнувати інфраструктуру та вбивати мешканців в Україні», – зазначив Васильчук.

Депутат закликав українські федерації з усіх видів спорту утриматись від участі у спортивних заходах на території росії та республіки Білорусь.

Фото: Фейсбук