5 лютого синоптики прогнозують у Києві зниження температури, ожеледицю та сильний вітер.

У Києві дітям офіційно дозволили завтра, 5 лютого, не прийти до школи через погіршення погоди. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Київської міськдержадміністрації.

Зокрема, у департаменті зазначають, що батькам не доведеться відвозити дітей до навчальних закладів, що розвантажить столичний трафік. Діти в цей день можуть вчитися дистанційно.

“5-го лютого очікується погіршення погодних умов: зниження температури повітря, ожеледиця, сильні пориви вітру. Школи Києва працюватимуть. Проте пропонуємо вам, якщо є така можливість, залишити дітей вдома. Педагогічні колективи зорієнтовані організувати освітній процес у змішаному форматі”. Зменшення навантаження, зокрема, на автомобільний трафік дозволить комунальним службам максимально ефективно боротися з наслідками негоди“, – повідомили в департаменті.

Нагадаємо, зранку 4 лютого у Києві йшов дощ, а температура повітря при цьому опустилася до нуля. Аби запобігти складним наслідкам ожеледиці на дорогах столиці задіяли 174 одиниці спецтехніки, дороги та тротуари обробляють протиожеледними матеріалами.

Фото: Фейсбук