Київ постійно надає різноманітну допомогу українським містам, які постраждали від агресора.

Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, Київський зоопарк передасть частину професійних кормів, які він отримав у вигляді гуманітарної допомоги, іншим українським звіринцям.

«Київ постійно надає різноманітну допомогу українським містам, які постраждали від агресора. Зокрема це гуманітарна допомога, і забезпечення транспортом для евакуації мешканців, і забезпечення переселенців речами першої необхідності. Не відстає у допомозі і столичний зоопарк, адже звіринці багатьох міст також постраждали від росіян та потребують допомоги», – сказав Поворозник.

Він додав, що нещодавно Київський зоопарк отримав гуманітарну допомогу – 17 тисяч тонн професійних гранульованих кормів тривалого зберігання для різних видів тварин. Частину цього корму відправлять у інші зоопарки України.

«Це Миколаївський зоопарк, який сьогодні найбільше потребує допомоги. Також допомогу отримають Одеський, Рівненський та Черкаський зоопарки. Крім того, корма будуть доставлені у Парк «XII Місяців», у зоопарк «Лімпопо» та в Одеський біопарк», – сказав Поворозник.

Фото: КМДА