Частину отриманого корму буде відправлено для тварин в інші зоопарки України.

Про це повідомила Київська міська державна адміністрація.

У повідомленні зазначили, що Київський зоопарк отримав 17 тонн професійних гранульованих кормів тривалого зберігання для різних видів тварин від «Tierpark Berlin» та «Zoo Berlin» (Німеччина), а також «Loro Parque» (Іспанія).

Київ Media

«У цей складний воєнний час наші європейські партнери надають колосальну гуманітарну допомогу. Це вкрай важливо, оскільки деякі екзотичні види тварин потребують особливого раціону. На території КиївЗоо проживають 200 видів тварин. Через російську військову агресію багато зоопарків в Україні сильно постраждали та потребують допомоги. Ми вдячні іноземній спільноті та зоозахисникам, які протягом чотирьох місяців надають для нашого зоопарку корм для тварин та інші необхідні товари. А ми, зі своєї сторони, допоможемо іншим зоопаркам України», – розповіли в київському зоопарку.

Київ Media

І додали, що близько чотирьох тонн корму найближчим часом буде передано Миколаївському зоопарку, який наразі потерпає найбільше. А також, враховуючи індивідуальні потреби, передадуть корм для тварин в інші зоологічні парки: дві тонни в Одеський, 800 кг – у Рівненький та 400 кг – у Черкаський. Також буде доставлено 800 кг у Парк «XII Місяців», 800 кг – у зоопарк «Лімпопо» та 800 кг в Одеський Біопарк.

Київ Media

Нагадаємо, що київський зоопарк працює в режимі парку, відвідувачам доступні для огляду вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк.

Фото: КМДА