При цьому Столар дистанційно увійшов до депутатської групи "Відновлення України", яка голосує синхронно з "монобільшістю".

Київський забудовник Вадим Столар вилетів з України перед російським вторгненням (18 лютого) рейсом Київ-Франкфурт і досі не повернувся в Україну. Про це повідомляє журналіст «Української правди» Михайло Ткач.

Ткач стверджує з посиланням на власні джерела, що Столар нині перебуває в Ніцці (Франція), місцевість Сен-Жан-Кап-Ферра.

При цьому, як відомо, Столар і частина інших депутатів забороненої ОПЗЖ утворили у Верховній Раді групу “Відновлення України” (голосує синхронно з “монобільшістю”). Зробив він це дистанційно – шляхом електронного цифрового підпису.

«А це означає, що “відновленням України” депутати наразі займатимуться не в Україні» — пише Ткач.

Також журналіст наводить деякі деталі щодо приватного літака Столара. Каже, той володіє транспортом на пару з іншим київським забудовником — директором «Київміськбуда» Ігорем Кушніром. У випадку з відльотом у Францію Столар ним не скористався.

«За інформацією джерел УП, цей будинок у Ніцці Столар орендує, а от приватний літак, яким депутат вивозив родину 12-го лютого, – ні. Gulfstream G450 було придбано у травні 2021-го року. 28-го серпня 2021-го року ми зафіксували, як цим літаком до Києва прилетів столичний забудовник Ігор Кушнір» — пише Ткач.

Літак нібито коштував Столару і Кушніру 15 мільйонів доларів.

«Обійшовся літак Кушніру та Столару, за інформацією джерел у авіаційній сфері, у цифру близько 15 мільйонів доларів. Бізнесмени були вимушені придбати борт після того, як під санкції РНБО потрапив попередній» — уточнює він.

Ткач констатує, що від 24 лютого Столар «жодних заяв, які б засуджували росію чи путіна», не зробив.

Фото: Фейсбук Ткача