Найбільш ймовірною причиною закриття є проблеми з російськими власниками ТРЦ Ocean Plaza.

ТРЦ Ocean Plaza (Київ), що так і не відновив своєї роботи, повідомив про закриття магазину “Ашан Либідська”, повідомила прес-служба мережі “Ашан” із посиланням на адміністрацію ТРЦ.

Магазин тимчасово не працюватиме. Адміністрація Ocean Plaza повідомила про припинення його роботи“, – йдеться у повідомленні мережі.

При цьому наголошується, що київські магазини “Ашан” на просп. Степана Бандери, просп. Академіка Глушкова та на вул. Здолбунівській продовжують роботу.

За даними Асоціації ритейлерів, з початком повномасштабної агресії ТРЦ Ocean Plaza було повністю зачинено. Але за деякий час роботу на нульовому поверсі торговельного центру поновив гіпермаркет «Ашан» – усі інші поверхи простоюють понад п’ять місяців.

Згодом запрацювали ще кілька орендарів, об’єкти яких також були розташовані на нульовому поверсі: магазин техніки та електроніки «Алло Max» і мережа товарів для тварин MasterZoo.

Зараз усі ці магазини зачинено.

Сайт і соцмережі ТРЦ Ocean Plaza не оновлюються з лютого, а останнє повідомлення на офіційній сторінці у Facebook датовано 24 лютого.

Як повідомлялося, ТРЦ Ocean Plaza закрився 24 лютого 2022 року та роботу не відновив.

ТРЦ Ocean Plaza на вул. Антоновича, 176 у Києві загальною площею 165 тис. кв. м було відкрито у грудні 2012 року. Інвестиції в нього становили близько $300 млн.

Компанія UDP та ТОВ “К.А.Н. Девелопмент” виступили партнерами з розвитку проекту ТРЦ Ocean Plaza. Об’єкт було продано російській “ТПС-Нерухомість” Аркадія Ротенберга у 2012 році. Пізніше у 2019 році бізнесмен Василь Хмельницький опосередковано через UPD Holdings Limited придбав 33,5% акцій столичного ТРЦ Ocean Plaza після того, як у 2012 році він з партнерами продав свою частку в об’єкті.

Фото: Фейсбук