Актори почали репетиції нової вистави — The Play That Goes Wrong — в Ризі.

Київський Театр драми і комедії оголосив про гастролі європейськими містами та про колаборацію з кількома європейськими театрами. Про це повідомляє прес-служба в Фейсбуці.

Повідомляється, що українські актори братимуть участь в створенні європейських вистав разом з колегами з Великої Британії та Латвії.

«Окрім гастролей вистав, наш театр, разом з європейськими колегами, братиме участь в створені театральних проєктів. І, якщо поглянути на минуле нашого театру, все так і починалося – театр мандрував майданчиками Києва. Тепер ми мандруємо Європою» — йдеться в повідомленні.

Актори почали репетиції нової вистави в Ризі — вони гратимуть в одній з найпопулярніших постановок-франшиз The Play That Goes Wrong (“П’єса, яка йде не так”). Вистава створюється в колаборації з ризьким The Dailes Theatre та лондонським Mischief Theatre.

The Play That Goes Wrong — п’єса, яка була написана Генрі Льюїсом, Джонатаном Сейєром та Генрі Шилдсом із Mischief Theatre, вже 10 років демонструється в лондонському Вест-Енді.

«У 2015 році вистава отримала престижну премію Лоуренса Олів’є як найкраща комедія року. А бродвейська версія багатьма вважається найсмішнішим хітом Бродвею. Британський гумор, суміш Монті Пайтона та Шерлока Холмса, де все швидко перетворюється з поганого на зовсім катастрофичне. Наразі вистава має більше 20 версій, які граються різними мовами по всьому світу. Це – франшиза, то ж усі вистави – точні копії оригінальної версії. Постановка з українськими акторами – не виключення, вистава гратиметься українською мовою» — йдеться в повідомленні.

В британсько-латвійсько-українській версії задіяні актори Театру на лівому березі — Дмитро Соловйов, Олександр Соколов, Андрій Ісаєнко, Ірина Ткаченко, Катерина Качан, Костянтин Олексенко, Макар Тихомиров, Сергій Кияшко, Дмитро Олійник та актор театру “Золоті ворота” Орест Пастух.

Режисерка Емі Марчант, хореографка: Інга Красовська.

Постановка The Play That Goes Wrong у Вест-Ендському театрі Mischief Theatre, Лондон, проводиться Кенні Ваксом і Stage Presence.

«Майбутню виставу “The Play That Goes Wrong” ми плануємо спочатку показати усім нашим співгромадянам, які були вимушені виїхати з України і які наразі знаходяться в Європі. А потім, коли скінчиться війна, ввести в репертуар нашого театру. І хочемо, щоб поряд з виставами, де піднімається тема війни, а таких вже чимало в нашому репертуарі (“Хлібне перемир’я”, “Погані дороги”, “Клас”), з’являлися й подібні вистави – кращі зразки Бродвею!» — йдеться в дописі.

Фото: Фейсбук