Київський таксист пізніше попросив у інших водіїв вибачення за незручності.

У Києві водій таксі став героєм соцмереж після того, як для порятунку хлопчика, якого віз у лікарню з високою температурою. Він попросив допомоги у Патрульної поліції Києва. Історію від імені таксиста опублікували на Facebook-сторінці «Київ Оперативний».

«Доброго дня! Я – водій таксі, сьогодні близько 15:30 мені надійшло замовлення. По приїзду на місце посадки виявилося, що потрібно відвезли дитину в лікарню на Алішера Навої. У хлопчика температура 40 і він кілька разів по дорозі втрачав свідомість. Трафік був не в нашу користь. По дорозі ми зустріли екіпаж патрульної поліції з держномером 6845, який супроводжував нас, минаючи пробки і світлофори, прямо до лікарні. Хотілося б висловити величезну неземну подяку патрульним цього екіпажу. Мужики, ви реально круті!», – написав таксист анонімно.

Kyiv Media

Також він попросив вибачення у інших водіїв, яким такий супровід міг створити незручності. Ім’я таксиста не називається.

«Хлопці, правда, дуже треба було», – розказав водій.

Патрульна поліція Києва пізніше виклала відео супроводу та розповіла свою версію історії. Зокрема, стало відомо, що імена патрульних, які супроводжували таксі – патрульних Сергій Василенко та Юрій Корогід.

«Поліцейські, не гаючи часу, увімкнувши сирену та проблискові маячки, супроводили автомобіль до лікарні, де дитину передали лікарям», – повідомили у Патрульній поліції.

Історія сталась 20 грудня на Дніпровській набережній у житловому масиві Березняки.

Нагадаємо, у Білій Церкві напередодні Дня Святого Миколая помітили таксиста, який у костюмі Миколая дарував пасажирам гроші.

Фото: unsplash, скіншот youtube