Волонтери обіцяють прийти з дітьми до Кабміну та у Верховну Раду.

У Києві через високий тариф на опалення можуть закрити садок для дітей з аутизмом. Про це написала консул організації «Аутизм Європа» Інна Сергієнко у Facebook.

Вона повідомляє, що центр, створений батьками, має недостатньо грошей на існування.

«От і до нас на садок для дітей з аутизмом прийшли рахунки за теплоносії. Коефіцієнт 2,68, тому що, згідно з «Постановою КМУ №1209», ми й інші центри, створені батьками, щоб хоч якось допомогти своїм дітям, належимо до категорії «інші» разом із ТРЦ. Шкода, що рентабельність у нас різна. У нас колись навчаться стимулювати соціальний бізнес?» – пояснила вона.

Жінка додала, що волонтери вирішують проблеми, які не вирішує держава. Але тепер вони задумаються про доцільність подальшого існування таких проектів.

«Тільки я попереджаю — просто так садочок не закрию. Ми з дітьми прийдемо до вас — до Кабміну, не допоможе — у Верховну раду, і залишимо їх вам на пару годин. Подивимося, як ви вирішуватимете проблеми аутизму, ті самі, з якими ми живемо щодня», — написала вона.

ДОПОВНЕНО

Як розповіла Інна Сергієнко в ефірі «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ», за місяць з опаленням садок має сплатити 77 тисяч гривень, хоча раніше платив 17 тисяч.

Жінка зауважує, що заклад фінансується з внесків батьків учнів, а також за рахунок спонсорів.

Сергієнко повідомила, що вказаний садок та деякі інші соціальні установи готують звернення до президента Зеленського, першої леді, Кабінету міністрів з проханням звернути увагу на цю ситуацію.

Як ми писали, протягом листопада тариф на опалення у столиці був на 12% меншим, ніж у минулиму році.

Фото: Фейсбук