Всього на Київщині до Міжнародного дня чистих берегів зібрали 130 мішків сміття.

Про це повідомив Київський рибоохоронний патруль.

Патрульні зазначили, що кожного року у треті вихідні вересня світова екологічна спільнота організовує масштабні прибирання в рамках Міжнародного дня чистих берегів. Тож упродовж 15-16 вересня рибпатрульні Київщини прибрали сміття на семи локаціях.

Найбільше зібрали на березі Київського водосховища в районі c. Ясногородка Вишгородського району – 24 мішки. В межах роздільної дамби Київської ГЕС зібрано 15 мішків. На березі Канівського водосховища поблизу м. Ржищів та р. Трубіж у Переяславі Київської області – по 12 мішків. На пляжі р. Десна в с. Пухівка Броварського району Київської області та р. Десенка в Деснянському районі м. Києва – по 11 мішків. На Київському водосховищі в с. Сорокошичі Чернігівської області – 10 мішків“, – повідомив рибпатруль.

Kyiv Media

17 вересня працівники Держрибагентства зібрали 35 мішків сміття, загальною вагою близько 100 кг. Акція відбулася на Канівському водосховищі поблизу парку «Наталка», що в Оболонському районі столиці.

Загалом було зібрано 95 мішків зі сміттям: бляшанки, пластикові та скляні пляшки, поліетилен тощо – загальною вагою близько тонни.

Нагадаємо, цими вихідними у Києві на 22 локаціях зібрали 500 кубометрів сміття.

Фото: Фейсбук