Жінка тримала у двокімнатній квартирі 41 собаку і 28 котів. У більшості тварин низка хвороб, притулок намагається їх вилікувати.

Про це повідомили у притулку “Сіріус”.

Про скандальне виселення майже 70-ти тварин (41 собака і 28 котів) із двокімнатної квартири у Василькові,  поліція Київщини повідомила 3 вересня. Тварини жили в антисанітарних умовах. Собак і котів знайшли у жалюгідному стані, в основному в клітках. Також виявили 6 трупів собак. Сусіди свідчать, що раніше також виносилися закривавлені трупи тварин. Собаки і коти потрапляли туди в основному за гроші – волонтери здавали на перетримку своїх підопічних, або здавали люди після смерті родичів. Подальшею долею тварин вони не цікавилися. Проти господарки квартири, яка стягувала додому вуличних тварин протягом 10 років, відкрили кримінальну справу за фактом жорстокого поводження з тваринами.

Наш притулок відгукнувся на прохання співробітників поліції допомогти й прийняв 15 собачок і 13 котиків. Так, все вірно, нам зараз дуже важко забезпечувати усіх тварин притулку, багато боргів і проблем, але у такій моторошній ситуації відмовити не змогли – дуже мало людей відгукнулося допомогти… Усі 28 тварин зараз на карантині“, – зазначили у притулку.

Усіх 28 тварин оглянули ветеринари клініки “Семейный любимец”, які приїхали до притулку та проводили обстеження хвостатих. На сьогодні собачки ще вкрай виснажені, у пригніченому стані. Деяким дуже складно ходити, тіло в ранах або незліченних шрамах, дуже довгі нігті, виявлено блошиний дерматит, сліпоту через травми, проблеми з зубами – моторошний наліт і камені на зубах, у деяких вони обламані й зчесені, хоча вони ще зовсім молоді.

Усі собаки, навіть цуценята, виглядають старцями. Стерилізовані тільки дві собаки. Коти теж не стерильні, одна кішка вагітна, деякі з вірусами, одна практично сліпа, один з травмою ока – сліпий. Загалом, дуже сумна картина“, – описують ситуацію в “Сіріусі”.

На сьогодні всіх тваринок вакцинували, обробили від бліх, обробили рани, обрізали пазурі, дали корм. У притулку засмучені, що так мало людей згодилися допомогти. Але волонтери не втрачають надії на небайдужість людей і просять допомогти піклуватися про визволених тваринок. Будь-яка фінансова підтримка важлива. Також необхідні корми, обробки, теплі речі, а найголовніше – знайти тваринкам дім.

 

Допомогти можна:

  • Карта Приват Банк:

4246 0010 0170 4737
5169 3305 2311 0259
4246 0010 0158 5698

  • Оплата за реквізитами: рахунок притулку UA433052990000026000016800800
  • Банківські реквізити на сайті притулку “Сіріус” https://dogcat.com.ua
  • Є кнопка Допомога на сайті (через LiqPay)
  • Є PayPal[email protected]
  • Також можна допомогти через додаток monobank в смартфоні, знаходите розділ “Інші платежі” – “Благодійність”.

Фото: Фейсбук