В КПІ наполягають, що канал новин «24» має виправити поширену інформацію.

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського в суді виграв апеляцію у каналу «24» у справі про наклеп на навчальний заклад. Про це повідомляє прес-служба інституту.

В КПІ зазначають, що в жовтні 2018 року телеканал поширив про них «наклепницьку інформацію про начебто наявність корупційних схем», що стосувалася спорудження житлових комплексів забудовниками на території навчального закладу.

В КПІ переконують, що Господарський суд міста Києва восени 2020 року цю інформацію спростував, але телекомпанія подала апеляційну скаргу на це рішення. Однак її суд також не задовольнив.

«… здійснивши перевірку та оцінку всіх належних доказів, наявних у матеріалах справи, апеляційний суд дійшов висновку про те, що рішення Господарського суду м. Києва від 17.09.2020 р. у справі № 910/4415/19 прийнято з повним та всебічним дослідженням обставин, які мають значення для справи, а також з дотриманням норм матеріального і процесуального права, у зв’язку з чим апеляційна скарга Приватного акціонерного товариства «Телерадіокомпанія «Люкс» задоволенню не підлягає» — наводить КПІ витяг з рішення суду.

В навчальному закладі додають, що тепер телеканал має опублікувати резолютивну частину рішення суду.

70-річний ректор КПІ Михайло Згуровський займає цю посаду з 1992 року — як повідомляли розслідувачі, родина Згуровського має кілька об’єктів нерухомості в США, зокрема будинок в Каліфорнії, а її сукупна вартість — близько 2 мільйонів доларів.

Кілька днів тому депутат “Слуги народу” Роман Грищук писав про гуртожиток КПІ, який починаючи з 2005 року не можуть добудувати.

Фото: Фейсбук