Номери призначені для консультацій пацієнтів і організації спеціального та паліативного лікування хворих.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

За словами Валентини Гінсбург, Київський міський онкологічний центр готовий для надання фахової спеціалізованої допомоги киянам, які її потребують.

«Цілодобовий телефон для звернень онкохворих: 067-703-60-70. Ще один телефон _ 044-365-04-27– він доступний з 10:00 до 13:00» – наголосила Гінзбург.

Вона зазначила, що ці номери призначені для консультацій пацієнтів і організації спеціального та паліативного лікування хворих.

Крім того, для організації онкологічної допомоги в Києві на базі онкоцентру станом на 2 березня 2022 розгорнуто 15 хірургічних ліжок для вже прооперованих хворих, 20 хіміотерапевтичних (із них 5 для дітей), 5 радіологічних (для закінчення лікування радіологічних хворих), 20 ліжок паліативної допомоги онкологічним пацієнтам.

«Також розгорнуте і готове для роботи приймально-сортувальне відділення для виконання ургентних оперативних втручань, надання амбулаторної хірургічної допомоги та хірургічних маніпуляцій. Станом на сьогодні, опрацьовані клінічні маршрути онкологічних хворих для надання спеціалізованої допомоги», – запевнила Валентина Гінзбург.

Вона додала, що проблем із харчуванням, водопостачанням та життєзабезпеченням у Київському міському онкологічному центрі наразі немає. Ротацію персоналу та його роботу в умовах фізичного захисту налагоджено.

Фото: pixabay