Тепер комунальне некомерційне підприємство має назву «Київський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики».

Про це повідомили на офіційному сайті Київської міської ради.

Сьогодні, 24 червня, на пленарному засіданні Київради перейменували КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» на «Київський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики».

Відповідне рішення підтримали 83 депутати.

Ганна Старостенко, заступниця голови КМДА, зазначила, що кошти на фінансування цього КНП з держбюджету передбачені лише до 1 липня 2021 року. Відтак, «Київський міський центр громадського здоров’я» міг вже з наступного місця лишитися без фінансування, а його працівники – без заробітних плат.

«Оскільки «Київський міський центр громадського здоров’я» на сьогодні вже здійснює функції щодо єдиної системи збору, обробки, зберігання та аналізу медичної статистичної інформації у столиці, його перейменування лише актуалізує сферу діяльності підприємства і не призведе до жодних скорочень чи закриття закладу», – повідомила Ганна Старостенко.

Водночас пані Ганна наголосила, що з 1 липня до 31 грудня 2021 року державою передбачена субвенція на оплату поточних видатків на здійснення інформаційно-аналітичними центрами медичної статистики заходів, пов’язаних зі збором, обробкою, зберіганням та передачею медико-статистичної інформації.

Фото: фейсбук