Нові правила почнуть діяти з 7 вересня.

Про це повідомляється на сторінці центру в Facebook.

З 07.09.2020 ДУ «КМЛЦ МОЗУ» припиняє обстеження на сovid-19 приватних осіб», – йдеться у повідомленні.

З 07.09.2020 ДУ ''КМЛЦ МОЗУ' припиняє надання платних послуг щодо обстеження на covid-19.

Опубліковано Державна установа "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" Четвер, 3 вересня 2020 р.

Як повідомили сайту «Сьогодні» в лабораторному центрі, рішення було прийнято через великий наплив охочих пройти дослідження.

Ми припиняємо робити дослідження саме на платній основі, щоб уникнути всіляких маніпуляцій, що хтось на комусь заробляє», – пояснив виконуючий обов’язки директора Київського міського лабораторного центру МОЗ Сергій Чумак.

За його словами, найчастіше в центр зверталися люди, які хочуть поїхати на відпочинок, або, повернувшись з відпустки, якнайшвидше вийти з самоізоляції.

Раніше вони мали можливість пройти у нас тестування на платній основі. Ця послуга коштувала в нашому центрі 1040 гривень. Тепер ми відмовилися проводити тестування людям, які не потребують цього насамперед», – заявив Сергій Чумак.

Він додав, що останнім часом різко збільшилася кількість матеріалів, які надходять до Центру з медичних установ столиці.

Щодня до нас привозять від 1000 до 1200 зразків на дослідження. Вчора, наприклад, було 1300 зразків. Лабораторія завантажена по максимуму», – сказав медик.

Сергій Чумак запевнив, що відновити платні дослідження на коронавірус в Центрі зможуть після поліпшення ситуації з епідемією в столиці.

Нагадаємо, станом на ранок 4 вересня у столиці зафіксовано 319 нових випадків коронавірусу.

Фото: unsplash