Вхід на змагання - вільний.

На території Київського іподрому 19 червня о 13:00 відбудеться відкриття літнього сезону та перші заїзди коней французької рисистої породи. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Як зазначає КП «Київський іподром», із перших днів війни працівники підприємства у штатному режимі перебували поруч зі своїми підопічними та надавали тваринам необхідну допомогу.

«На території комунального підприємства утримують та проводять тренінг 300 коней верхових і рисистих порід. У цей складний воєнний час тренування коней відбувалось за скороченою програмою, водночас наші працівники щоденно працювали та самостійно доставляли підстилку та корм для тварин. Також ми отримували гуманітарну допомогу від кіннотників України та Європи. Спільними зусиллями нам вдалось захистити коней та зберегти їх хорошу фізичну форму для проведення спортивних заїздів. Так, уже невдовзі буде відкрито літній сезон і проведено перші заїзди, в яких візьмуть участь 38 коней рисистих порід. Ми запрошуємо киян та гостей міста безплатно відвідати перегони та відпочити на свіжому повітрі», – розповіли в КП «Київський іподром».

Для безпеки за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно покинути територію та прямувати до найближчого укриття.

Вхід на кінні перегони – вільний.

Фото: Фейсбук