Блогер зняв гумористичний ролик у вигляді псевдо-сюжету для новин.

Київський блогер Антон Скуратов під виглядом громадського активіста відвідав гуртожиток №11 Національного авіаційного університету, в якому вже кілька десятиліть не було ремонту. Ролик «інспектування», знятий у вигляді сюжету для новин, Скуратов виклав у своєму Іnstagram.

Спочатку Скуратов оглядає приміщення гуртожитку, потім виносить їм «вирок» — мовляв, жити тут неможливо, після чого везе кількох студентів в номер готеля Hilton.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Anton Skuratov (@skuratv)

«Це центр міста, тут є все для комфортного життя. Вони будуть бачити багатих і успішних людей, і будуть намагатися дорости до їх рівня. Це мотиваційний гуртожиток» — зазначив Скуратов.

Готельний номер студенти НАУ одразу обладнали на свій смак: сховали в сейф домашню консервацію, через всю кімнату почепили мотузку для сушіння білизни. Крім того, в лоббі готелю на очах у здивованих постояльців чистили картоплю та заварювали «Мівіну».

Нагадаємо, студенти НАУ виклали фото «вбитого» гуртожитку ще влітку, але адміністрація вишу заявила, що це наклеп. Після другої порції фото в НАУ визнали проблему і сказали що на ремонт немає грошей.

А за кілька тижнів ДАБІ видала університету дозвіл на будівництво 14 висоток на своїй території.

Фото: Фейсбук