На інтерактивній мапі показано місця, де у Києві можна висаджувати нові дерева.

Про це повідомляє КО «Київзеленбуд».

Підприємство запрошує меценатів та бізнес столиці долучитися до озеленення міста, запрошуються також волонтери та активні громадяни. Спеціально для цього у місті оновлено інтерактивну мапу з локаціями для висадження дерев та кущів у столиці. На мапі позначено конкретні місця, вказано перелік рослин для кожного з них, параметри саджанців, а також контакти фахівців, які проконсультують та допоможуть в організації заходу.

«Тобто ви обираєте локацію, де хочете висадити рослини, телефонуєте фахівцям КО «Київзеленбуд», щоб узгодити деталі, проконсультуватися щодо посадкового матеріалу, купуєте саджанці відповідних параметрів. Спеціалісти районних КП УЗН допоможуть вас правильно посадити дерева та кущі», – пояснив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Він зазначив, що висадження дерев уже стало звичною альтернативою корпоративам та тімбілдінгам. Так, до зеленбудівців звертаються представники бізнесу, ЗМІ, різні професійні асоціації, освітні та державні установи з проханням допомогти з організацією акцій із висадження дерев і кущів.

На початку 2020 року для цього створили інтерактивну мапу, щоб допомогти зорієнтуватися у локаціях, де можна організувати такі заходи. Кожного сезону, тобто навесні та восени, мапа оновлюється.

Нагадаємо, 22 вересня в парку Гірка Крістера висадять алею дерев і присвятять її співпраці між Україною та Німеччиною.

Фото: unsplash