Конкурс на кращий дизайн намета триватиме до 15 серпня.

Конкурс оголосили після критики ініціативи комунального підприємства “Міський магазин“, яке розробило власний дизайн наметів, щоби вони відрізнялися від тих, у яких торгівля проводиться нелегально.

Ці намети підприємство роздавало безкоштовно тим підприємцям, які мають доволи на торівлю. Всього встигли виготовити 100 таких наметів. Хоча громадськість підтримала таку ініціативу, та сам дизайн наметів був розкритикований.

Ми враховуємо бачення кожного і визнаємо, що не зовсім впоралися із поставленою перед собою задачею якісного маркування легальних магазинів” — зазначив в. о. директора підприємства Аман Моламов.

Тож “Міський магазин” звертається до всіх небайдужих, хто має бажання та знання, щоб допомогти створити с тильний дизайн наметів.

“Запрошуємо дизайнерів долучитися до створення зовнішнього вигляду наметів для сезонної торгівлі, які будуть розміщуватися у всіх районах столиці… У період з 15 липня по 15 серпня приймаємо ваші пропозиції дизайну намету який, на вашу думку, ідеально впишеться у загальний вид міста“, – зазначили на підприємстві.

Запропоновані киянами варіанти виставлять на голосування, щоб кожен зміг обрати саме той дизайн, який здається йому найпривабливішим та таким, який він легко упізнає на вулицях Києва.

Додатковим приємним бонусом для переможця буде те, що його ім’я буде зазначено на наметі“, – додали в “Міському магазині”.

Надсилати пропозиції можна у повідомленнях на Facebook-сторінку підприємства або на електронну пошту kpmiskmagazyn@gmail.com.

Фото: Фейсбук