Загальна сума угоди склала близько 1 мільярда гривень.

Переможцями аукціонів з продажу двох арештованих птахофабрик Олега Бахматюка стали компанії, повязані з колишній власником. Це ТОВ «КУА «Євротранс-інвест» і ТОВ «ФК «Фінгарант», повідомляють «Наші Гроші» з посиланням на дані сайту СЕТАМ.

Основним власником компанії «Євротранс-інвест» є кіпрська компанія «М.С. Європа Транс Холдінгз Лімітед» (М.С. Еurора Тrаns Ноldіngs Lімітеd), яка раніше була співзасновником«Європа-транс лтд» (Івано-Франківськ) у партнерстві з агрохолдингом Ukrlandfarming Бахматюка.

Крім того, свого часу компанія М.С. Еurора Тrаns Ноldіngs Lімітеd виступала позивачем у судових справах між НБУ і банком «Фінансова ініціатива» Бахматюка.

Директором ФК «Фінгарант» є івано-франківський адвокат Андрій Сочавський. Ця компанія раніше брала участь у судових спорах за участі Ukrlandfarming і банку «Фінансова ініціатива».

Тепер у переможців є 10 днів, щоб заплатити всю суму за обʼєкти. В іншому випадку, вони втратять гарантійні внески (внесок за птахофабрику в Києві складає 6,30 млн грн, за фабрику в Пухівці — 0,25 млн грн.).

Нагадаємо, Київський комплекс птахофабрики площею в 126 тисяч кв. м. продали за 690 мільйонів гривень, а комплекс у селі Пухівка (Броварський район) площею 5 773 кв. м. — за 300 мільйонів гривень.

Фото: фейсбук