За цей час торт став головним сувеніром, який просять привозити з Києва.

Унікальному Київському торту виповнилося 65 років. Саме у Києві в 1956 році його вперше виготовили на кондитерській фабриці імені Карла Маркса – нині це кондфабрика корпорації “Рошен”, повідомляється у Facebook-спільноті “Київський торт: історія“.

Усі впізнають торт за коробкою з листям каштану. А його склад – це 600 грамів крему і 400 грамів білково-горіхової суміші.

У світовій історії тортів аналогів Київському немає. У свій золотий вік (епоха застою) він був не тільки кращим київським сувеніром, а й чарівним пропуском в “високі кабінети”, універсальним способом вирішення проблем. Не всіх, звичайно, але багатьох“, – згадує у дописі киянка Людмила Галактіон.

За легендою, історія виникнення торту почалася із банальної людської неуважності. Одного разу кондитери забули покласти в холодильник збиті білки, призначені для завтрашніх бісквітів. За ніч вони затверділи і для бісквітів вже не годилися. Щоб приховати недбалість колег, нова зміна вирішила їх спекти. Отримані коржі змастили масляним кремом і вийшла смакота. Згодом рецептуру вдосконалили, додавши горіхи кеш’ю і ніжний крем Шарлотт.

Все було так, а може і трохи інакше (епізод з білками – найбільш сумнівний). У 1973 р “Київський торт” був запатентований, кондитери фабрики Курило та Фастовець-Калиновська отримали авторське свідоцтво. Під тиском величезного попиту фабриці довелося поділитися рецептом з київськими хлібозаводами. Кажуть, не на 100%“, – пише пані Людмила.

Поступово первісний рецепт став змінюватися. Першою жертвою став кеш’ю – тоді Індія перейшла на експорт за світовими цінами. Його замінили на фундук, а потім і на арахіс (на хлібозаводах).

На вимогу санітарної служби замість яєчного крему Шарлот стали використовувати вершково-масляний. Змінилося обладнання. Старі печі (19 ст.) з коливальним рухом, поступилися місцем сучасним. Новації погіршили якість торта (на думку гурманів), але не позначилися на його популярності. Навпаки, вона йшла по наростаючій… Прийшли інші часи, звичаї, смакові пристрасті. Головний удар по його популярності завдала – доступність. Тепер торт продають (виробляють) не тільки в Києві. Але він і сьогодні залишається символом міста, входить в першу десятку кращих тортів світу“, – зазначає киянка.

Ззаначимо, на сьогодні рішенням Апеляційної палати Державної служби інтелектуальної власності України від 28 квітня 2017 року знак “Київський торт” визнано за ПАТ “Київська кондитерська фабрика “Рошен”.

Фото: Фейсбук