Деякі тварини загинули в квартирі без їжі та води.

Про це повідомили у спільноті гуманістичного руху UAnimals.

Як розповів засновник руху Олександр Тодорчук, про квартиру-пекло зоозахисники дізнались кілька тижнів тому. Про перебування тварин в жахливих умовах повідомили сусіди горе-господарів, які утримували понад десяток тварин практично без їжі та води, без вигулу та надії на порятунок.

Ми не знали, чи зможемо щось зробити, але не могли пройти повз. Написали заяву, долучили поліцію і вже минулого тижня разом із копами активістки та активісти UAnimals вирушили на вилучення. Ми дізнались, що деякі тварини вже загинули, але багатьох вдалось врятувати“, – зазначив Тодорчук.

15 жовтня із квартири-пекла визволили 13 тварин: чотири собаки, одне цуценя, п’ятеро кошенят, кішка, кролик і шиншила. Усі ці тварини у вкрай жахливому стані та виснажені і тепер потребують допомоги.

Щоб забезпечити тваринам лікування, вакцинування, стерилізацію, харчування, подальшу перетримку та прилаштування, Гуманістичний рух UAnimals та благодійний фонд “Клуб Добродіїв” запускають спільний проєкт з допомоги“, – зазначили зоозахисники.

Перерахувати гроші на порятунок тварин можна ТУТ.

Нагадаємо, раніше зоозахисники домоглися, аби поліція почала розслідування щодо власників квартири, які утримували в жахливих умовах собак, котів і диких тварин.

Фото: Фейсбук