Так звані підприємці експлуатували для фотопослуг птахів на скляному мості через Володимирський узвіз.

На вихідних під час рейду завдяки активістам UAnimals патрульні затримали “підприємців”, які експлуатували для фотопослуг канюка та шість голубів.

На жінку з канюком склали протокол й виписали штраф на 3400 грн за жорстоке поводження з тваринами. На жаль, її разом із птахом відпустили через те, що не вистачало документів для вилучення канюка. Але в разі повторного порушення – канюка вилучать.

Натомість голубів вилучили, оскільки в людей, які експлуатували птахів для власної наживи, не було на них жодних документів.

На порушників також склали протокол і наклали штраф у розмірі 3400 грн. Якщо за 2 тижні власники цих “бізнесів” не оплатять штрафи, вони подвояться. Наразі вилучених у фотографів голубів активісти передають до притулку для диких тварин.

“Нагадаємо, що поки парламент відкладає ухвалення зоозахисного законопроєкту 2351, який покладе край цьому садизму, UAniamls бореться з експлуатацією тварин для фотопослуг точково. Ми вимагаємо від депутатів нарешті зробити крок до гуманності, а вас закликаємо допомогти нам у нашій боротьбі”, – додали в UAnimals.

Нагадаємо, раніше депутати Київради підтримали проект рішення, який рекомендує припинити експлуатувати тварин для фото та відео. Проте у столиці все ще є випадки, коли тварин використовують для фото.

До слова, нещодавно UAnimals запустила рекламну соціальну кампанію у кількох містах України,  в тому числі й у Києві. на вулицях розміщені сітілайти із зображеннями тварин та силуетом людини. Ставши на місце силуету кожен може отримати фото з мавчпочкою чи поні без шкоди для тварини.

Фото: facebook