Пришкільні табори влітку працювати не будуть.

Заклади позашкільної освіти столиці влітку працюватимуть в звичайному режимі. Про це міський голова Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Всі заклади позашкільної освіти міста працюють протягом червня згідно свого графіку роботи. Для дітей, окрім гуртків, організували різні цікаві заходи – із дотриманням усіх карантинних норм. Нагадаю, що 42 заклади позашкільної освіти Києва відвідують майже 80 тисяч дітей», — повідомив Кличко.

Він зазначив, що, на жаль, як і минулого року, через пандемію, під час літніх канікул у Києві не працюватимуть пришкільні табори.

«У звичайному режимі продовжують працювати дитячі садочки. На сьогодні, через виявлені випадки вірусу, тимчасово закриті 12 груп у 12 садках. Один садочок – у Шевченківському районі – через захворювання вихователів зачинили на карантин. Також на планові ремонти тимчасово закрили 7 дитсадків. Дітей перевели у садочки, що розташовані поруч. Наповненість дітей у дитячих садках міста – понад 46 відсотків», — сказав міський голова.

Як ми повідомляли, у новозбудованому дитячому садку на Троєщині провели День відкритих дверей.

Фото: Фейсбук