Моделі придумали для себе образи, навіяні віршем-заклинанням Людмили Горової «Буде тобі враже, так як відьма скаже».

Про це повідомила авторка проєкту та волонтерка Дана Ярова.

За її словами, під шаленим тиском громадськості, вони перенесли відкриття донатів на календар з 25 липня на 20 липня.

«Однієї місячної безсонні ночі, коли всі чаклунські чари в самому розпалі, мені прийшла думка зробити календар з дівчатами — волонтерками, які вже падають з ніг, для хлопців з ЗСУ. Та не тільки для них. Основна мета банальна — це збір коштів. Збирати їх стає складніше і складніше. А скоро зима», — розповіла про свій задум відома волонтерка та авторка проєкту Дана Ярова.

Учасницями календаря стали дівчата волонтери. Зокрема, Дана Ярова, Алла Мартинюк, Таня Руденька, Поліна Федоренко, Ядвіга Юра, Ольга Стоян, Марта та Ореста Бріт, Лілія Українська, Кристина Шишкарьова, Світлана Андрейчук, Єлизавета Шевченко.

“Над проектом працювали безкоштовно більше ніж 40 людей, 12 волонтерок, 6 візажистів, 2 дизайнери, 10 фотографів, редактори і ціле видавництво. 12 локацій, 12 вбивчих образів, 12 прекрасних дівчат-волонтерів, які кожного дня намагаються наблизити нашу Перемогу. В проекті використано вірш Людмили Горовоі «Буде тобі враже, так як відьма скаже». Образи дівчата обирали собі самі. На прохання військових, календар починається з серпня 2022 року, оскільки хлопці не захотіли чекати”, – зазначили у дописі.

Кожен календар має свій унікальний номер.

Придбати календар можна:

  1. Від 20 липня з 12.00 на платформі за посиланням по 27 липня до 16.00 буде відбуватися благодійний розіграш перших 12 календарів «Так як відьма скаже». В лотереї братимуть участь перші календарі з номерами від 0001 до 0012 з особистими підписами та відьманськими заклинаннями від дівчат. Донати приймаються з 20липня  з 12.00 по 27 липня до 16.00. В 16.00 прийом донатів припиняється. Кожні 100 гривень донату отримують персональний номер, саме серед цих номерів і буде розіграно перші 12 календарів.
  2. З 28.07 на сторінці Дани Ярової 12 днів поспіль для самих палких прихільників дівчат буде розіграно по 5 екземплярів календаря на кожну дівчину.
  3. Буде ще один спосіб отримати календар, але про це пізніше.

Фото: Фейсбук