Мета проекту — змінити масове сприйняття українських письменників.

У Києві запустився культурний проект «ЛітДвіж». Його команда переробила на сучасний лад портрети 12 класиків української літератури і безкоштовно пропонує їх всім школам Києва, повідомляє сайт проекту.

Щоб замовити постери, необхідно перейти на сайт і заповнити форму. Пізніше плакати можна буде забрати в «‎Освіторія хаб»‎ за адресою Московська, 2щодня, з 10 до 16.

«Ми віримо, що проект допоможе знизити рівень упередженості щодо української літератури і продемонструє, що українські автори – це талановиті «двіжові» цікаві особистості, а не зажурені і сповнені скорботи похмурі обличчя в підручниках. Адже українська література — це також про її кльових письменників, які обожнювали пармезан із вином… і не забували усміхатися», – кажуть організатори «ЛітДвіжу».

Автори ініціативи — команда піар-агенції Havas PR Kyiv, партнерами проекту стало видавництво «Ранок», яке взяло на себе друк усіх комплектів, а також громадська спілка «Освіторія», яка здійснюватиме інформаційну підтримку.

Організатори проекту кажуть, що 9 листопада, в День української мови та писемності, нові яскраві портрети письменників першими вивісили у себе школа №98 та одна із приватних шкіл.

Сьогодні ми писали про екс-голову Київської ОДА, який почав знімати кіно.

Фото: сайт ЛітДвіж