Шахраї видалили попереднє маркування на коробках і наклеїли марку польського виробника.

Про це повідомила Київська митниця.

У повідомленні зазначили, що чотири партії товару з 86 тоннами листового скла надійшли з Європи на адресу київського підприємства. За наданими митниці документами товар, нібито, вироблено у Польщі, про що свідчило і маркування на самому товарі.

Під час митного огляду, в кожній з цих партій інспектори Київської митниці виявили по кілька упаковок з іншим маркуванням, під яким раніше на адресу цього ж отримувача здійснювалися поставки з території російського агресора. Водночас, на решті ящиків, поряд з маркуванням польського виробника наявні ознаки видалення попереднього маркування.

Київські митники звернулися до польської компанії, яка за документами значиться виробником цього скла. У відповідь польський виробник запевнив, що дані товари ним не вироблялися і не відправлялися, а свою продукцію маркують в інший спосіб.

За виявленим фактом порушення митних правил, а саме: переміщення товарів за неправдивими документами, Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ст.483 Митного кодексу України, а скло, як предмет правопорушенння, вилучено до рішення суду.

Фото: Фейсбук