Продукція була завезена в країну нелегально, а Apple нібито вимагав її знищення.

Київська митниця знищила 10 партій контрафактних товарів торгової марки Apple, що імпортувалися в Україну з порушенням охоронюваних законом об’єктів прав інтелектуальної власності компанії Apple Inc. Як повідомили митники, це навушники, блоки живлення, перехідники та інші аксесуари.

Загалом знищено 2,5 тисячі одиниць контрафакту. Підробки вщент спалили у спеціальній печі за високих температур.

Більшість з цих товарів ввозилися в Україну поштовими каналами та в міжнародних експресвідправленнях невеликими партіями.

Невдовзі, одразу після підписання всіх паперів, планується знищення ще однієї партії контрафактного Apple.

У коментарях користувачі запитали, навіщо було спалювати такі дорогі гаджети. В митниці на це відповіли, що рішення про знищення чи не знищення контрафактної продукції приймає лише правовласник, в даному випадку компанія Apple.

Митниця жодним чином не може вплинути на це. Позиція компанії Apple – знищити, адже контрафактні товари не мають використовуватися ніде. І в даному випадку, функція митниці – контроль за дотриманням законодавства в сфері захисту прав інтелектуальної власності, які належать правовласнику торгової марки. Це світова практика, і Україна не виняток і дотримується міжнародних норм в сфері захисту прав інтелектуальної власності“, – пояснили в митниці.

Фото: Фейсбук