Додаткові виплати медики отримають вже у грудні цього року.

У Київській міській раді внесли зміни до міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки. Про це повідомили у Київській міській раді.

Згідно до цього рішення, яке пітримали 95 депутатів, місто знайшло додаткові можливості, щоб підтримати столичних медичних працівників і виплатити їм додаткове фінансове заохочення.

За словами заступниці голови КМДА Ганни Старостенко, наші медики заслуговують на високу оцінку роботи, адже на своїх плечах вони втримують всі виклики коронавірусу, вакцинації та інших захворювань.

«Саме тому ми потурбувалися про наших лікарів, медсестер та молодший медперсонал. Згідно з ухваленим рішенням, планується, що вже у грудні за рахунок зекономлених бюджетних коштів медичні працівники столиці отримають: лікарі – по 10 тисяч гривень, середній медичний персонал – по 8 тисяч гривень, молодший медперсонал – по 6 тисяч гривень», – наголосила Ганна Старостенко.

Вона також зауважила, що протягом усього року медики вторинної та третинної ланки отримували щомісячну безповоротну фінансову допомогу з міського бюджету: лікарі – 5 тисяч грн, медсестри – 4 тисячі грн, молодший медичний персонал – 2 тисячі грн. Нинішня ж доплата стосуватиметься й медичних працівників первинної ланки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що мер Києва Віталій Кличко анонсував рішення Київради про виплату премій столичним медикам.

Фото: unsplash