Поліція повідомила, що склала адмінпротокол на матір за невиконання батьківських обов'язків, однак вдома хлопчик залишився не один.

Історію про хлопчика, який загубився в метро, бо пішов шукати маму, поліція Києва опублікувала 19 травня.

Так, поліцейські розповіли, що побачили у вестибюлі на станції метро “Дорогожичі” 8-річного хлопчика, без супроводу дорослих. Хлопчик пояснив, що загубився, оскільки вийшов з дому шукати маму, яка, як з’ясувала згодом поліція, вийшла у справах.

«Ми з’ясували, що жінка залишила сина з молодшою донькою та з батьком вдома, а сама пішла по справах. Хлопчик самостійно вийшов з квартири та пішов її шукати. Правоохоронці повернули хлопчика мамі, наразі з ним все добре», – йшлося у повідомленні поліції.

Скандал зчинився після того, як поліція повідомила, що склала на маму дитини адмінпротокол за невиконання обов’язків по догляду за дитиною. Санкція статті передбачає попередження або від 850 до 1700 гривень штрафу. Користувачів зацікавило питання, чому ж поліція не оштрафувала дорослого чоловіка, який був вдома з дітьми  мав би за ними приглянути.

  • «А батька, що, як неповнолітнього порахували? І в протокол вписали “залишила трьох неповнолітніх без нагляду”?»
  • «Тобто у матері троє дітей: двоє малих і одне велике безпорадне?»;
  • «Тобто… ви зараз показали, що чоловік ні чим від меблів не відрізняється? Ви що, сексисти?»;
  • «Виявляється, залишати дитину з батьком – адміністративне порушення».

Варто зазначити, що у тексті фраза «залишила сина з молодшою донькою та з батьком» сформульована некоректно, оскільки незрозуміло – йдеться про батька дитини чи батька самої жінки, тобто хлопчикового дідуся. Оскільки, за законом, родичі далі першого порядку не можуть відповідати за дитину.

Поки що поліція цей інцидент не коментувала.

Фото: Фейсбук