Правоохоронці інформують жителів столиці, що у таких місцевостях можуть зберігатися боєприпаси, які ще не розірвалися.

Правоохоронці попереджають мешканців столиці про небезпеку під час перебування у місцях відпочинку. Про це повідомляє прес-служба поліції.

Повідомляється, що щодня співробітники Оболонського управління поліції охороняють та забезпечують не тільки громадський порядок, а й ведуть активну інформаційну роботу з мешканцями Києва щодо заходів безпеки під час перебування у зонах відпочинку – скверах, парках, лісосмугах, узбережжі та водоймах.

Правоохоронці інформують жителів столиці, що у таких місцевостях можуть зберігатися боєприпаси, які ще не розірвалися – мінометні міни, артилерійські снаряди різних калібрів, касети з ракет та інші вибухонебезпечні предмети.

«У таких зонах можуть знаходитися міни, які реагують на коливання ґрунту від руху людей чи транспорту. Ці боєприпаси оснащені спеціальними датчиками цілі, які й приводять схований у ґрунті, траві чи воді боєприпас у дію та можуть привести до непоправних наслідків», – повідомив начальник Оболонського управління поліції Києва Віктор Михайленко.

Аби попередити громадян про небезпеку правоохоронці у посиленому режимі патрулюють зони відпочинку та проводять профілактично-роз’яснювальну роботу з відпочиваючими. Така інформаційна робота з населенням столиці триватиме й надалі.

Фото: Фейсбук