У КМДА розповіли, як підготували систему освіти Києва до умов жорсткого карантину

У Києві не будуть закривати дитячі садки під час запланованого локдауну з 8 по 24 січня – вони будуть працювати у звичному режимі. Про це сказав в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, передає прес-служба Київської міської держадміністрації.

Решта навчальних закладів столиці під час локдауну змінять режими роботи.

«Зимові канікули в школах та закладах позашкілля розпочнуться за графіком – із 25 грудня до 10 січня. Другий семестр стартуватиме з 11 січня, проте вся робота та навчання відбуватимуться дистанційно», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що уже 25 січня зазначені заклади запрацюють у звичному режимі за умови, що локдаун продовжувати не будуть.

Заклади профтехосвіти підуть на канікули пізніше – із 31 грудня до 15 січня. А навчання в другому семестрі студенти розпочнуть також у дистанційному форматі – з 18 до 24 січня. Єдиними закладами освіти, які з 8 до 24 січня будуть працювати винятково дистанційно, це інклюзивно-ресурсні центри.

«Система освіти готова працювати в нових умовах. У нас за плечима досвід весни, коли ми тільки починали вводити дистанційне навчання. Зараз же, відпрацювавши помилки та недоліки, ми впораємось із цим викликом. Для нас найголовніше – здоров’я мешканців столиці, а особливо маленьких киян», – сказав він.

Нагадаємо, локдаун в Україні можуть ввести і раніше 8 січня – якщо ситуація із захворюваністю на коронавірус різко погіршиться.

Фото: піксабей