Роботи з аварійного ямкового ремонту тривають у всіх районах міста.

В Києві, навіть в умовах воєнного стану і складної економічної ситуації, дорожні служби здійснюють ремонти доріг, де це вкрай необхідно. Плани з капітальних та поточних ремонтів довелося дещо відтермінувати, повідомив у своєму Телеграмі міський голова Віталій Кличко.

З його слів, роботи з аварійного ямкового ремонту тривають у всіх районах міста.

«Плани з капітальних та поточних ремонтів довелося дещо відтермінувати. А роботи з аварійного ямкового ремонту тривають у всіх районах міста. Зокрема техніка та бригади «Київавтодору» працюють на вулицях: Чорновола, Омельяновича-Павленка, Солом‘янській, Леся Курбаса, Верховинній, Кільцевій дорозі, Малевича, Констянтинівській, на площі Перемоги та в Тверському тупику. Працівники «Київавтодору», разом зі столичними рятувальниками, волонтерами також допомагають у відновленні зруйнованих російськими окупантами містечок під Києвом» — вказує Кличко.

У Гостомелі протягом останніх двох діб працювали 20 одиниць спецтехніки з фахівцями зі столиці, а також – понад 60 рятувальників та волонтерів, 20 фахівців міського управління ДСНС.

Майже тиждень працюють служби в Бородянці. За ці дні з Києва туди спрямовано 106 одиниць техніки. А також – 140 волонтерів, залучено 609 чоловік особового складу столичного управління ДСНС.

Фото: Фейсбук