Частина керівництва клубу неоднозначно сприйняла призначення Мірчі Луческу головним тренером.

Євген Красніков та Андрій Мадзяновський залишать пости віце-президентів клубу «Динамо» Київ.

Про відставку Краснікова повідомив футбольний коментатор Ігор Циганик з посиланням на власні джерела.

Євген Красніков

«Красніков припиняє співпрацю з Динамо. Унаслідок того, що у нього з’явилася нова історія у Харкові – під назвою ФК Метал. Він зараз дуже ретельно працює над цим проектом… дуже шкода. Красніков працював, привіз непоганих футболістів. Але не завжди все вирішується на футбольному полі. Є певні моменти», – заявив журналіст.

Євген Красніков у «Динамо» займався селекцією, зокрема, підбирав футболістів з латиноамериканського ринку.

Про те, що слідом за Красніковим клуб може покинути ще й Мадзяновський, сьогодні повідомило видання Ua-footbal з посиланням на телеграм-канал Dynamo Kyiv Inside.

Андрій Мадзяновський

«Наступним може стати Мадзяновський, що не з’являється в офісі вже довгий час. Розлом стався по лінії мир/війна з фанатськими групами. Колишній спецслужбіст виявився супротивником конфронтації, прихильником діалогу. Його не зрозуміли. Втрата для клубу не буде значною», — йдеться у повідомленні.

Напрямками роботи Мадзяновского в столичному клубі були силовий блок і комунікація з ультрас; сам Мадзяновский раніше начебто працював у спецслужбах.

Зауважимо, що без Краснікова та Мадзяновського у «Динамо» залишиться 5 віце-презиедентів: Віталій Сивков, Леонід Ашкеназі, Олексій Паламарчук, Михайло Петрошенко та Олексій Семененко.

Нагадаємо, між керівництвом «Динамо» та групами «ультрас» триває конфлікт з приводу призначення на посаду головного тренера клубу легенди донецького «Шахтаря» Мірчі Луческу.

А кілька днів тому кияни підписали попередній контракт з новим гравцем — лівим захисником польського «Леха» Володимиром Костевичем.

Фото: Facebook